PicsArt_02-28-05.34.53

Jak vyzrát v těhotenství na horečku…

Je to pár dní zpátky, co se mě moje kamarádka ptala, jaké léky vlastně užívám, když je mi zle… A jako by ten nahoře snad chtěl, abych to předvedla na vlastní kůži, pozval do mého těla hosta, kterému bych rozhodně dveře dobrovolně neotevřela – střevní chřipku!

Myslím, že určitě oceníte, když vás těch detailů raději ušetřím – nebyl to hezký pohled! Ikdyž můj manžel by z toho možná napsal dvoustránkový elaborát. Když se ke zvracení přidala navíc i teplota, bylo pozdě večer. Představa, že jedu někam na pohotovost byla vražedná…

Naštěstí mám léků znalou maminku a protože mi na začátku těhotenství nakoupila nějaká homeopatika pro strýčka Příhodu, rozhodla jsem se vyzkoušet Paragrippe – lék, který působí nejen proti horečce, ale i chřipce se zimnicí a bolestem hlavy. Tabletku jsem nechala volně rozpustit v puse tak, jak doporučují. Ráno jsem měla už jen zvýšenou teplotu, která pominula po další tabletce úderem poledne. Samozřejmě co se žaludku týče, tak ten se zklidňoval ještě den poté.

Kromě Paragrippu jsem si ještě dávala vlažnou sprchu – ta je vždycky zázračná! :)

PS: Nejsem lékař ani odborník. Jen doporučuji, co mi zabralo  :bye:

PicsArt_02-28-05.36.29 (2)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 438 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)