Otěhotnění po 40?

Drbárna Otěhotnění Otěhotnění po 40?

• Autor

Pavla Kubesová

Máte některá osobní zkušenost s otěhotněním po 40?

• #1065 Odpověď
    Tereza
    Tereza
    Administrátor

K tomuhle vám určitě řekne hodně Miri :good: První z jejích článků je tento: http://matkyvnesnazich.cz/2016/02/23/dite-ze-zkumavky-1-cast/  A kontakt na Mirku je Mirka@matkyvnesnazich.cz :)

• #1067 Odpověď
    Mirka
    Mirka
    Administrátor

Dobrý den, je mi 41 let a právě prožívám své první těhotenství v životě. V odkazu, který vám Terka zaslala, se dočtete 1.část z mé zkušenosti, pokračování vyjde zítra, pokud vás to bude zajímat. :-) Pravda, že jsem na těhotenství čekala hodně dlouho, mám za sebou mnoho pokusů umělého oplodnění. A až teď to konečně vyšlo. I když úplně se radovat budu, až to maličké bude opravdu na světě. Když vás bude zajímat něco konkrétního, klidně mi napište, ráda vám povím, co budu vědět a poradím, co budu znát. :-) Ale pokud se o to snažíte i vy, nevzdávejte to! Držím palce. :bye:

• #1121 Odpověď

Jana R.

Dobry den. Chtela jsem se zeptat. Mela jste pred dvema carkama na tehotenskem testu Mirko nejake priznaky? Bylo vam spatne? Nejake bolesti bricha? Jsem pripad jao vy.  Cekam, ale uz mam nervy. Dekuju za odpoved  :bye:

• #1155 Odpověď
    Mirka
    Mirka
    Administrátor

Dobrý den, Jano. Špatně, co se týká nevolností, mi nebylo. Ale měla jsem bolesti břicha, jako když má přijít menses, zhruba 11., 12. den. A od začátku po celou dobu mě hodně bolela prsa. To ale právě může způsobit i předchozí stimulace. Byla jsem moc unavená a pořád jsem spala. Pravda je i ta, že jsem ještě v den, kdy mi vyšel pozitivní test, začala v noci dost krvácet, což mě velmi vystrašilo, ale vše dopadlo dobře a embryo se udrželo. Držím Vám moc palce, ať to vyjde a budu ráda, když mi dáte vědět!

• #1182 Odpověď

Jana R.

Mirko, dekuju za odpoved. Bohuzel to nevyslo. Tak dalsi zjlamani bohuzel. No ja uz ani nedoufam. Uz jsem z toho unavena. Nemam naladu na nic. Nechci se vidat se znamymi. Nejradsi bych byla pouze doma a zaspala cele jaro az do leta. Ale asi víte, o cem mluvim. Preji vam uzasny dena jeste jednou vam mooc dekuji!!!! J. :cry:   :rose:

• #1321 Odpověď
    Mirka
    Mirka
    Administrátor

Milá Jani, moc mě to mrzí. Dokážu si představit, čím procházíte a co prožíváte a je mi to opravdu moc líto. Nevím kolikátý pokus to byl, ale věřím, že máte ještě šanci a že se vašeho vytouženého miminka dočkáte. Pokud byste chtěla, napište mi na mail, budu ráda, pokud vám budu moci nějak pomoci, i kdyby jste si chtěla jen popovídat. Hlavu vzhůru a ono to vyjde! To štěstí na vás čeká, jen na každého v jinou dobu. Ale věřím tomu. Přeji spoustu sil a držte se!  :bye:

• #6828 Odpověď

chromePn

Hi my friend! I wish to say that this post is amazing, nice written and include approximately all vital infos. I’d like to see more posts like this.
    [url=http://liza-andronikovatmr.tumblr.com/]chromePn[/url]

Odpovědět na: Otěhotnění po 40?
Vaše informace:

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-) 

Zrušit