IMG_20190916_164744_resized_20190919_112526527

Jmenovky pro děti aneb Vše podepsat!

Den před prvním školkovým dnem pro mě byl docela vtipný. Vlastně nevíte, do čeho jdete a v instrukcích jasně znělo: „Vše podepsat!“ Nechtěli jsme Emi hned první dny zavařit a tak jsem podepisovala. Ne fixou, ale takovou tou perovou propiskou..a samozřejmě vysledky se dostavily.

Z bot fialové ponožky právě kvůli tomu podpisu. Ale jo – měla jsem s tím počítat. Nechtělo se mi podepisovat další věci. Stejně se to pak vypere a taky jsem nechtěla, aby ta propiska barvila nebo se prostě propsala na druhou stranu. Napadlo mě najít na internetu nějaké jmenovky a narazila jsem na stránky Mamalabels a tam mají samolepky se jménem, jmenovky na oblečení, školní samolepky, i samolepky do domácnosti. Všechno si navíc můžete vytvořit podle vlastní potřeby a přání.

Vyberete si velikost štítku, jeho tvar, motiv, barevnou kombinaci a do políčka napíšete jméno, které chcete, aby na štítku bylo. Pak vyberete počet kusů. Do bot jsou nalepovací štítky, na oblečení jsem zvolila nažehlovací. Objednala jsem, zaplatila a za dva dny mi přišla zásilka. Kvalitně zabalená, kvalitně zpracovaný tisk. Vše vypadalo naprosto přesně jako na fotkách, když jsem objednávala.

Nažehlení je lehké jako facka. Trvá 15 vteřin. Obrázek se jménem drží nádherně. Jsem fakt nadšená. Navíc to vypadá krásně a Emilka z toho měla opravdu radost!

Emikap emitri IMG_20190916_164744_resized_20190919_112526527

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 542 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)