tip

Tip na dětský šampon: Překvapení za pár korun!

Nevím, na jakou kosmetiku pro děti jste zatížení. Já nemám vyloženě jednu jedinou značku, kterou moje děti používají. Jen z krémů jsem věrná Leniens z lékárny a z olejů do koupele Linole. Mám dobré zkušenosti s přírodním dětským šamponem na vlásky a tělo od Lavery, ale málo kdy ji v drogerii objevím, Weledu jsem zkusila jednou. Kromě toho, že mi přijde zbytečně drahá – jako pardon tři stovky za dětský šampon, který není o nic lepší než jiné značky, mi fakt nevoněla. Žádný zázrak na to, že na mě vyskakují reklamy odevšad a snad každá celebrita, co má dítě, tvrdí, jak je tato značka nepostradatelná. No nic – zpátky ale ke klenotu, co jsem objevila! ;-)

Teď dětem došel šampon a vzpomněla jsem si na to zrovna, když jsem byla v Lidlu, tak si říkám: „Ježiš no jo! Mrknu, jestli tady něco nemají.“ Byl tam šampon od Cien. Cenu teď z hlavy nevím, ale jak znám Lidl, mohl by stát kolem šedesáti korun. Neznala jsem na něj žádné recenze, ale vzpomněla jsem si, jak byly vychvalované krémy na pleť téže značky. Porazily i spoustu několikanásobně dražších krémů známých značek. „No co, zkusím a příště ho už když tak nekoupím,“ říkala jsem si. Mrkla jsem ještě na složení a koupila ho.

Mycí šampon obsahuje pšeničný protein, výtažek z heřmánku a panthenol, naopak neobsahuje barviva, minerální oleje, ani silikony. A teď už praxe. V praxi mě nadchnul ještě víc. Nádherně, ale opravdu nádherně voní. Takhle mi žádná dětská kosmetika do teď nevoněla. Stačí ho kapička a skvěle pění. Po umytí mají děti nádherně hebkou kůži, jako bych ji natřela krémem. Strašně mě tenhle šampon překvapil a rozhodně u něj plánuju zůstat.

Mimochodem, nedávno mi došla odličovací pěna na obličej a po ruce jsem měla tohle. Umyla jsem si obličej a myslím, že ho budu dětem krást pravidelně. Je trochu olejové konzistence, ale jen opravdu lehce. Moc příjemná záležitost. Musela jsem se o to s vámi podělit, protože v poslední době mi přijde, že značky, které prodávají dětskou kosmetiku se snaží na maminkách vyrejžovat majlant a přitom je tady tenhle šampon za pár kaček.  ;-) Jsem zvědavá, co na něj řeknete! Určitě stojí za vyzkoušení.

(…a ne, není to placená reklama a karton šamponů jsem od nich taky nedostala ;-) )

dav

dav

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 538 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)