židlička

Jídelní židlička pro děti (i miminka): Za tuhle dám ruku do ohně!

Je to pár dní, co jsem si říkala, jak skvěle jsme před pár lety vybrali jídelní židličku pro Emilku. Ta židlička jí posloužila do té doby než se narodil Miky. Pak jsme jí začali odnaučovat a přivykali ji na fakt, že už ji potřebuje její brácha. Je vlastně docela blbý, že se píšou recenze hned poté, co si nějakou věc koupíte nebo dostanete a tak mě napadlo, proč nenapsat recenzi po třech letech od jejího používání? A hlavně se to šikne možná i čtenářkám, které blog začaly číst až teď nebo mají malé miminko.

Shodou okolností mi to navíc ještě připomněl osočující koment jedné paní, že je můj článek (který jsem psala, když Emi židličku dostala) placená reklama. To mě trochu nakrklo se přiznám a ujistilo v tom, že recenzi opět napsat prostě musím. Jen tedy po těch třech letech. S klidným svědomím můžu říct, že bych ji vybrala znovu a ani bych se nedívala, jestli se za tu dobu, co jsme ji pořídili, nezačaly prodávat nějaké lepší. Vzhledem k tomu, že je potah z eko kůže, za ty poslední tři roky jsme ho už párkrát šoupli do pračky. Šly tam s klidným svědomím i poutací pásy. Krásně se vypral, v pohodě uschnul a byl jako novej. Potah i ty pásy. Židlička je tak víceméně pořád čistá a v pohodě. Když ji něčím Miky zamatlá, dá se to setřít vlhčeným ubrouskem nebo houbičkou se saponátem. Vlastně jsem do teď nenašla žádné její mínus. Polohovatelná je tak, že v ní může být úplně malé miminko, protože se dá dát opěrka skoro až do lehu a navíc je to polstrování měkoučké, takže se v ní nebude cítit nepříjemně. No a pak podle toho, jak roste, můžete opěradlo pochopitelně zvedat a to až do pozice úplného sedu. To samé s opěrkou na nohy, kterou můžete dát úplně dolů, aby si dítě pak nohy spustilo. Ta se dá dát do třech různých poloh. Židlička je nastavitelná i výškově.

Je stabilní a asi bych už měla uvést ten název, že? Peg Pérego – Prima Pappa ZERO 3. Je to jedna z nejlepších věcí, kterou jsme kdy dětem pořídili (Objednali jsme ji tehdy na Feedo.cz) a ne, za reklamu jsem zaplaceno nedostala.  ;-)

Jinak ten první článek najdete tady ;-)  Jak vybrat správnou jídelní židličku Najdete tam o židličce veškeré informace, pokud toho chcete vědět ještě víc.

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 541 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)