van

Koupání dětí: Tipy jak je nalákat do vany

Měli jsme období, kdy se Emi nechtěla večer koupat. Bylo pár fíglů, jak ji do vany dostat a teď jsem si na to vzpomněla, když jsem kupovala nějaké propriety do vany, abychom si to cákání po večerech víc užili.

1.) Kupte dětskou pěnu

 • tohle bylo tehdy jediné, co ji do vany nalákalo!! Manžel koupil pěnu v pytlíčkách, které se ve vodě samy rozpustí. Každý pytlíček měl jinou barvu a ona si každý večer vybrala, jaký použijeme a pak nadšeně jásala, když se ve vaně rozpustil a jeho obsah do vody vytekl

2.) Nářadí na pískoviště

 • jednou už jsem fakt nevěděla co by, a tak jsem vzala ještě nerozbalené kyblíky, konvičky a lopatky určené na pískoviště a byla štěstím bez sebe!

3.) Houbu na umývání ve tvaru zvířete, na které si dátě potrpí – už jsme měli dva ptáčky a teď máme jahodu, kterou s oblibou umývá Mikyho

4.) Roboryba

 • tak říkáme naší Dory, rybičce, kterou dostala Emi od mých rodičů. Po stranách má dva minicuplíky a když ji dáte do vody, tak ten tlak na ně tlačí a ryba ve vaně plave. Naše roboryba Dory je atrakcí číslo jedna! Ovšem do doby než…..

Než jsme přijeli na chatu ke kamarádům a Emilka se u nich ve vaně měla koupat. Vůbec se jí tam nechtělo a tak na nás kamarádka vytáhla Vodolepky.

5.) Vodolepky

 • Když jsem Emi v té vaně na chatě viděla, jak vodolepková zvířata nalepuje na stěny vany a že z ní vůbec, ale vůbec nechce jít ven, říkala jsem si, že tohle jí prostě koupit musím! Na internetu je spousta témat, vzhledem ale k tomu, že ona miluje vodní svět, u nás doma hraje docela často Dory a Malá mořská víla od Disneyho, měla jsem jasno. Vodolepky z vodního světa. No a teď jsem jí je dala. To nadšení bylo neskutečné a tak každý večer vodolepkujem. Vzhledem k tomu, že koupu obě děti spolu, už se po nich začal natahovat i Miky, tak snad si kvůli nim nevjedou do vlasů. ;-) (pokud jste o nich ještě náhodou neslyšeli, nebojte, po každém koupání je z vany sundáte)

Mimochodem, skvělé jsou i obyčejné lodičky z papíru! Ty známe všichni z dětství :)

vana

van2

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 489 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

2 Komentáře

 • Bára Strouhalová 21. února 2019 09:12

  Opět krásný článek! U nás přesně zabírá pěna, vodolepky, lodičky, máme robo žábu, houba ve tvaru chobotnice, super hydroplán z Lidlu. V poslední době je top jít do sprchy na “vodopád”. Mladej prolézá pod vodopádem a stěrkou na okna uklízí zástěnu. Pro dceru (zatím je mimi) možná za rok zakoupím Yookidoo fontánky. Moc se mi líbí. :bye:

  • Tereza
   Tereza 21. února 2019 14:17

   Moc děkuju Baru :heart: Jdu omrknout ty fontánky!!! ;-)

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)