AU0I0940

Jedno foto s největším záporákem…

Dnes bych se s vámi ráda podělila o jednu fotografii. Jak už jste možná v médiích zaregistrovali, do Prahy přiletěl herec s asi nejdrsnějším vzhledem v Hollywoodu, Danny Trejo. Nejsem sice blázen do akčních filmů, ale když byla možnost, se s ním na letišti vyfotit, udělala jsem to. Už proto, že to bylo potřetí, co jsem s ním měla tu čest. A teď nemyslím pokaždé tváří v tvář.  :rose:

Poprvé to bylo, když před lety zavítal na filmový festival do Karlových Varů a já tam tehdy byla pracovně. Podruhé, když jsme byli s manželem na dovolené v jednom menším hotelu, jsme se s ním jen těsně minuli. Jeho přítomnost dokazovala fotka na zdi i s vlastnoručním podpisem. :yes: A tak teď, když zavítal znovu do Prahy a ocitl se jen kousek ode mě, neváhala jsem a požádala o jeden snímeček.  :rose:

Překvapilo mě, jak mile zareagoval a ochotně se s Olím a se mnou vyfotil. Člověk by neřekl, jak ho zná vesměs jako záporáka, s tím „zlým“ pohledem, že to bude takovej sympaťák.  ;-)

Oliver už má fotku zařazenou ve svém albu a jsem zvědavá, až si ho bude jednou prohlížet, co na ní řekne. Možná ale taky vůbec nic. :rose:

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)