MVN17-154

Moje radost v boji proti vráskám!

Nedávno jsme s Terkou dostaly několik kosmetických přípravků k otestování. A protože můj věk si už žádá nějakou tu vrásku /a na mimiku už to všechno házet fakt nemůžu :rose: /, tak jedním z přípravků, které jsem vyzkoušela, byl 100% Raw Bio Arganový olej od Purity Vision. Něco málo jsem o něm už slyšela, ale nikdy jsem ho nezkoušela. Vlastně ani nevím, proč. Přitom právě na vrásky si ho holky hodně pochvalují.

Rozhodla jsem se, že ho tedy prubnu i já…. že ho pár dní vyzkouším a uvidím, jestli zafunguje i u mě a jestli si s těmi vrásky vážně poradí. ….A strašně mile překvapil! Přiznám se, že moc šancí jsem mu nejdřív nedávala. Vždyť těch různých krémů, co slibují vyžehlenou pleť, je tolik a výsledek často nula nula nic… Ale tahle přirodní kosmetika mě baví. Olej používám jednou denně, vždycky ráno. Stačí úplně pár kapek na čelo, bradu, tváře a dávám ho i na dekolt. A už po pár dnech jsem viděla, že se mi vrásky začaly jako by vyplňovat a ty menší dokonce úplně vyhlazovat. A i celkově mám pocit, že se mi pleť hodně osvěžila a ozdravila. A to je co říct, protože mojí neřestí je pozdní spánek. Jsem noční pták a dostat se do postel v nějakou rozumnou hodinu, se mi moc často nedaří, což pro pleť není zrovna značka ideál a většinou se to na ní i odrazí. Ale ten olej je opravdu úžasnej. Navíc je BIO a vhodný pro všechny typy pleti.

Četla jsem, že se mu říká marocký elixír mládí a krásy, tak s ním mám velké plány. :heart:

Mimochodem hodně prý pomáhá i na nehty a vlasy a taky na akné, ekzémy a problémy s kůží. To sem ale zatím nezkoušela. A nestojí majlant. Na internetu se dá sehnat za zhruba 250 Kč a to mi přijde fajn. A navíc, jak se nanáší po kapkách, tak i dlouho vydrží. Myslím, že u něj teď nějakou dobu určitě zůstanu.

Takže vrásky, třeste se!  ;-)  

569A0467-7B33-456A-B05C-5E68A186A40B_purity_vision_arganovy_olej-30ml

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)