taš

Přebalovací taška na miminko: Zbytečnost nebo nezbytnost?

Přebalovací taška na miminko je téma, které jsem vlastně nikdy moc neřešila. Jako by to bylo včera, kdy jsem v prvním těhotenství, kdy jsem čekala Emilku, pronášela před většinou kamarádek: „…a hlavně nechápu, proč někdo tolik řeší přebalovací tašku. Prostě mám tamtu, co k tomu kočáru byla a stejně je většina z nich hnusných!“ A opravdu jsem si vystačila s tamtou přebalovací, protože mi prostě přišel nesmysl řešit design obyčejné tašky na plíny a dudlíky. Můj názor se vlastně nezměnil ani teď u druhého těhotenství. Tedy než jsem na jednu narazila… Ale to už přeskakuju!

„Hele, tentokrát přebalovací tašku nebudu nosit už vůbec… Jsem zvyklá na obří kabelky a batoh,“ tvrdila jsem ještě před měsícem. „A stejně to nejsou hezký tašky,“ přetrvával i nadále můj názor. Jenže pak na mě na netu, úplně zákeřně, vyskočila přebalovací taška. Asi mě chtěla přesvědčit o opaku nebo co! Nevypadala jako klasická přebalovací taška, ale jako pěkná kabelka, která má čirou náhodou, jak krátké uši na nošení v ruce, tak velký popruh na rameno, tak postranní pásky ukryté vevnitř, kterými se dá zavěsit na kočár. Má šedobílé pruhy, takže k našemu bílošedému kočáru se hodí, na druhou stranu mi ale proběhlo hlavou „Ježiši to bude hned zamatlaný.“ Vůbec mi ale nedošlo, že přestože vypadala jako látková, tyhle tašky bývají většinou omyvatelné. Takže když včera přišla a vypadala ještě lépe než na fotce a navíc byla z omyvatelného materiálu, který jsem ve své naivitě samozřejmě neočekávala, málem to se mnou švihlo a hned jsem posílala fotky Miri ;-)

taška

Má samozřejmě mnohem víc kapes a přihrádek než tamta moje původní z kočáru, takže tam konečně nebudu mít bordel – i když myslím, že to, jak se říká, že kabelka každé ženy je jedna velká černá díra, asi nevymýtím. V každém případě se těším až do ní všechno nacpu!

A ještě taková maličkost – poznámka mimo téma. :scratch:  Určitě máte stejný problém a pokud náhodou ne, půjdu k vám do kurzu. Nevím, jak vy, ale já, když nakupuju na nějakých stránkách, nikdy nekoupím jednu věc. Takže, když jsem nad tou taškou  na Feedo.cz doslintala, samozřejmě jsem začala proklikávat další kategorie. No a vzhledem k tomu, že to není jen nějaký eshop, kde najdete jen jeden druh zboží, ale cokoliv od kočárků, po autosedačky až jídlo, jídelní židličky a přebalovací tašky, na mě vyskočily dudlíky! „No jo! Dudlíky! Ty nemáme!“ Tím, jak Emilka už dudlík dávno nenosí, jsem na ně úplně zapomněla. Takže jsem Mikymu vybrala sadu dvou dudlíčků a jsem spokojená.  ;-)

Zpátky ale k mému úlovku :bye: Přišlo mi trošku blbý dělat ctrl c ctrl v. Teď to je prý dost nepopulární, protože to dělá dost politiků, takže pokud by se vám taška náhodou líbila, veškeré info a cenu najdete tady: Přebalovací taška SKIP HOP

No a samozřejmě jsem zvědavá, jakou důležitost přikládáte přebalovací tašce pro miminko vy  ;-) Tak se těším na vaše názory (jako vždycky) na našem Facebooku  :heart:

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 541 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)