jjj

Tip pro jemné vlasy bez objemu

Nevím, jak vy, ale já a moje vlasy? To je běh na dlouhou trať a tak trochu boj. Od prvního porodu a teď v druhém těhotenství je řeším pořád. Vždycky jsem měla vlasy jemnější a pokud jsem si je nevyfoukala hlavou dolů, nenatočila nebo aspoň lehce nepodtupírovala s následným zlakováním, vždycky mi přišlo, že jich mám na hlavě pár a že to působí jako takové cáry. Jako fakt. Občas jsem používala takové ty připínací prameny, protože na stálo prodloužené vlasy bych nesnesla ani já a ani manžel a hlavně díky mozku v hlavě vím, že bych si ty svoje vlasy akorát tím prodloužením odrovnala.

Vlastně, abych úplně nekecala, bylo tady přece jen období, kdy jsem byla ze svých vlasů nadšená nejen já, ale poprvé v životě i můj kadeřník. V době, kdy jsem byla těhotná s Emilkou, mi narostla doslova lví hříva. No a pak – znáte to! Kojení, stopka kojení, zbázněné hormony, vlasy padaly, trochu se stříhalo a tak… „Nevadí, v druhém těhotenství mi zase pořádně narostou,“ těšila jsem se. No a víte co? Prd!

Asi nikdy v životě jsem neměla tak strašně unylé vlasy se sklonem k plihnutí, jako mám teď. Takže jakékoliv účesy nebo natočení vzdávám předem. V tomto období jsem jeden den umyla a druhý den měla pocit, že už si to zaslouží jen drdol a radši nerozpouštět. Nic moc pocit, vám řeknu. V minulosti jsem zkoušela asi milion šamponů na objem. Docela mi fungoval Aussie volume z DMka, ale druhý den byl objem pryč a vlasy byly docela bez lesku. A to už i ten první den hned po umytí. Objem ano, ale k tomu mi přišly vysušené. Pokud máte stejný problém jako já, víte moc dobře, že mít k tomu objemu „nacucané“, vyživené a lesklé vlasy, je prostě většinou jen sen! Přijde mi, že většina šamponů je jen stroze rozškatulkovaná a buď si můžete vybrat jen přípravek pro vlasy bez lesku, nebo jen pro zničené vlasy, nebo jen objem, nebo jen rychle se mastící vlasy a co já vím ještě..

Šmarja je to dlouhé na to, že to je o šamponu, co?  :wacko: Já chci ale fakt, abyste zaznamenaly, jaký typ vlasů mám, protože jestli jste na tom stejně, mám něco, co by vám mohlo pomoct. V tom, že mám tento článek napsat, mě utvrdil i můj kadeřník, který v minulosti neváhal použít k mým vlasům příměr: „Těch pár chlupů na hlavě, co máš…“ Představte si, že ve čtvrtek jsem k němu přišla na melír jako vždycky a dodržela jsem jako vždy pravidlo, že si ty vlasy nemám před tím mýt. Naposled jsem je myla v pondělí! (což v případě jiného šamponu bych k němu přišla s úplně umaštěnýma vlasama) A jeho dotaz zněl: „Hele ty máš úplně nacucaný vlasy. Mají úplně jinej objem a kvalitu. Ty sis je teď někdy myla? A čím?“ Odpověď, že v pondělí, ho docela dostala a nevěřil, že to je navíc přírodní šampon.

Tak prosím vás, už se k tomu dostávám. Možná si pamatujete, jak jsem objevila SOS gel na akné. O firmě, která ho vyrábí, jsem se tak dozvěděla úplně poprvé a tak jsem jim trošku prolustrovala stránky (a taky jsem psala o tom, jak jsem si je šla omrknout i na beauty veletrh). No, zkrátím to. V Laveře se samozřejmě ten můj článek s ódami na SOS gel na akné líbil (aby taky ne, když jsem ho vychválila do nebes), a to dokonce tak, že  vám poslali do soutěže pleťové samoopalováky a já s nimi mohla probrat pár produktů, které mne zaujaly na jejich stránkách. Pár jich bylo a určitě budu o některých v budoucnu ještě psát.

Poté, co jsem řekla, co mě u nich zaujalo, slečna se mě pak zeptala: „A nechcete vyzkoušet naše šampony?“ Jako pojďme si říct, že jsem byla skeptická. Moc těm šamponům šance nikdy nedávám. Mám jich vyzkoušených tolik, že jsem fakt skeptik. Všechno to je stejné se stejným -nijakým- efektem. Eliška (tak se jmenuje ta slečna z Lavery) se mě zeptala, jaké mám vlasy a jaký efekt chci. Poté odepsala: „Z šamponů, bych vám doporučila Gloss and Bounce, vlasům dodá objem a lesk. Od té doby co jsem ho objevila nechci použít jiný :) Občas sáhnu i po Volume and Strenght. Ale obecně jsem překvapená, že přírodní šampon dokáže vytvořit takový objem.“ To mě trošku navnadilo. Takže jsem odepsala, že ho vyzkouším, ale předem jsem upozornila, že rozhodně nebudu psát celý jeden článek o šamponu a že když mi produkt nebude sedět, nemůžou čekat, že bych jej kdekoliv vychvalovala, protože na to si důvěry vás – našich čtenářek až příliš vážíme. Když bude fungovat, jak má, zařadím ho do některého ze článků s dalšími produkty, které mne zaujaly. Neměli s tím problém a asi věděli proč…

No tak prosím vás – píšu celý jeden článek o šamponu, protože si každý den osahávám vlasy, protože mi najednou přijdou, že nabraly na kvalitě a dokonce, že objem mám druhý den ještě větší než ten první. To se mi nikdy, nikdy, nikdy u žádného šamponu nestalo.. Do toho tam je ten lesk a vlastně všechno, co jsem chtěla, no… a tak tady to prostě je. Jeden článek a celej o šamponu! :good:

šamp

No a pózovací fotku s dokonale vyfoukanými vlasy pochopitelně nemám, ale tak nevypadá přes den žádná z nás. Takže dávám foto z obyčejného „provozu“, z relaxačního víkendu s manželem. Foceno v sobotu odpoledne, vlasy myté ve čtvrtek odpo.  ;-) Kdyby vás zajímalo bližší info k šamponu nebo chcete mrknout, jestli mají nějaký na jiný typ vlasů, tady je odkaz: Šampony Lavera. 250ml je za 149 korun ;-)

sv

Jo a ještě mám úplně neplánovanou fotku vlasů zezadu  :unsure: To fotil muž v nestřeženém okamžiku a já se mu tam nacpala. No a vzhledem k tomu, že už si vlasy myju jen tímto šamponem, další fotky uvidíte za běhu průběžně na insta. ;-) Vždyť to znáte. Pořád tam něco dávám!

DOPLŇUJÍCÍ INFO poté, co se ptáte, kde jej koupit! Na eshopu zatím pracují, takže zkuste Organictime.cz

vlas

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 454 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

4 Komentáře

 • Iveta 16. dubna 2018 08:02

  Zdravím vás, chci se zeptat, kde se dá šampon koupit. Je k dostání v obchodech nebo pouze na internetu. Děkuji
  Iveta :bye:

  • Tereza
   Tereza 16. dubna 2018 14:57

   Zdravím zpátky ;-) Lavera je obecně k dostání ve zdravých výživách, v Praze mají dekorativku a skoro celý sortiment. Biooo v Kotvě, Greenwave.cz. Pár vybraných výrobků lze najít v drogérkách (DM, Teta, Rossmann). Ale jinak úplně všechno najdete na eshopu organictime.cz a brzo budou mít eshop lavera.cz. :heart: Dejte vědět, jak jste spokojená, pokud si ho koupíte! ;-)

  • Klára 22. dubna 2018 18:36

   Objevila jsem tuhle značku v nabídce DM drogerie, včetně tohohle šampionů. Tak se těším, ze taky vyzkousim :yahoo:

   • Tereza
    Tereza 22. dubna 2018 23:16

    Klári, tak dej vědět! Jsem zvědavá na výsledek a jestli jsi spokojená ;-)

     

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)