M-T-16-224

Taková blbost, ale dělá nás šťastnými!

Asi se nebudu plést, když napíšu, že na to trpělivě čekáme všechny mámy. Dokonce x krát za den! Tetelíme se blahem, když si naše ratolesti po jídle říhnou. :-) Nejde to bez toho. K miminkám to patří a hotovo.

Já na to čekám každé tři hodiny ve dne v noci. Pokaždé, když Oliverka nakojím a přikrmím Nutrilonem. Nejde to vynechat. Díky tomu je pak mému chlapečkovi blaženě, protože jinak by se tomu pidi žaludku, který se dá zrovna tak snadno naplnit, neulevilo. A to by mě drásalo u srdce. Takže, když slyším, jak si můj syn regulérně krkne, sem šťastná jako blecha a kdyby bylo venku sebevíc škaredější počasí a padaly třeba trakaře, pro mě bude nastopro svítit slunce a hřát.

Kdyby mi někdo dřív řekl, že mě budou dělat ,happy´ takové věci, jako krknutí, nevěřila bych a řekla bych dotyčnému, ať se jde zchladit studenou sprchou, nebo že minimálně blouzní. :wacko:  Dneska to vypadá asi následovně: Olivera nakojím a v pauze, než ho dokrmím příkrmem, si ho ,přehodím´ (neberte mě doslova  ;-) ) buď na rameno nebo svisle do náruče a poklepávám mu jemně nad zadeček. Přijde to jak kdy. Někdy hned, někdy strávíme čekáním na říhnutí celou věčnost. Ale pak…pak ho doslova zaplavuji, pro normálního´ člověka nepochopitelnými pochvalnými výrazy. Krásný! Ty jsi ale šikovnej! To si udělal mamince radost!  :heart: Pak dostane příkrm a celé nanovo.

Myslím, že tohle opravdu pochopí jen maminy a asi i tatínkové, kteří takové situace s jejich děckem doma zažívají. A protože tátové často děti hlídají a krmí, myslím, že jsou na tom vlastně úplně stejně jako my matky. I když to asi moc neradi přiznávají. :rose:  

Musím se smát, když si pomyslím, že dospělého v momentě, kdy si uleví mezi lidma dost nechutným způsobem, mám normálně chuť nejradši zabít, protože je čuně a tohle malé stvoření bych za to hýčkala.  :heart: Věřím ale, že takových nás je mezi námi maminami určitě mnohem víc… Nebo ne? :rose:   ;-)

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)