A81X7397

Víkendová nákupní horečka podle vašich rad

Nedávno jsem se s vámi na blogu podělila o to, jaké šaty a oblečení jsou mi s bříškem pohodlné, a do kterých se ještě nasoukám. :rose:  http://matkyvnesnazich.cz/2016/06/02/saty-co-mi-vytrhly-trn-z-paty/ A na to od vás přišlo několik tipů, kde se dá taky velmi dobře a výhodně nakoupit. Dala jsem na vaše rady a o víkendu jsem zavítala do F&F v Praze Letňanech, které mě absolutně dostalo. Očima jsem prolítla obchod tam a zpátky a už z ramínek mě lákalo tolik kousků, že jsem nevěděla, ke kterému věšáku dřív.

Okamžitě jsem se zamilovala do miminkovských dupaček s nápisem ­­,born in 2016´. Jsou bílošedé, takže se hodí pro chlapečka i holčičku (výhoda pro mě, když neznám pohlaví děťátka ;-) ), proto jsem neváhala a hned jsem je vzala. Teď už je mám doma připravené… :yahoo:  

Asi bych pro miminko vybírala a kupovala dál, ale v tom množství super hadříků jsem narazila na dámskou prodlouženou vestu s páskem, která je ušitá z materiálu něco mezi semišem a sametem. Sympatické mi bylo, že je lehká a příjemná na těle a není na zip ani knoflíky, takže ji můžu snadno převázat nad nebo pod bříškem a v poklidu do ní ještě tloustnout. :good: Jakmile jsem se do ní oblékla, bylo jasné, že si jí taky odnesu. :rose:  

No, a když už jsem byla v té nakupovací eufórii, tak jsme rovnou s manželem zašli koupit tomu našemu drobečkovi neutrální bílou vaničku, kterou jsme chtěli pořídit už dávno, ale znáte to, stále nebyl čas. No, co vám budu povídat, byl to super shoppingový víkend. :whistle:  

Díky za dobré rady pro mě i pro ostatní čtenářky! :bye:  

A81X7425

A81X7407

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)