curani 2

Když je nouze nejvyšší…

Doteď jsem si nevšímala takových věcí, jako když dítko v jednu chvíli začne poskakovat na jednom místě po ulici a držet se oběma ručičkama za kalhoty nebo sukýnku a cosi mamince svoji dětskou řečí naznačovat.

Maminka situaci okamžitě pochopí, rozhlédne se kolem sebe po nejvhodnějším místě, kam v rychlosti svoje dítko přenese, aby vykonalo potřebu a mohli dokončit procházku bez ,újmy´. :rose:  Přitom mu ještě skoro s prosíkem domlouvá, aby vydrželo, neboť vidina toho, že se její ratolest počůrá přímo do kalhot, ji samozřejmě děsí. Nejen, že by dítko mohlo nastydnout, ale muselo by pak chodit v mokrém a manipulace s takovým potomkem bývá přece jenom trochu ,peprnější.´ ;-)

Těch případů kolem nás je a je jedno, jestli jsme zrovna v přírodě, na písku nebo ve městě, kde chodí davy lidí. Zkrátka, když je nouze nejvyšší… :rose:

A tak si tak říkám, jak to asi budu dělat se svým dítětem já? První se poohlédnu po nejbližší restauraci, cukrárně nebo kavárně, kam s ním můžu zaběhnout. A když nebude po ruce nic, vezmu zavděk keříkem, trávníkem nebo kanálem a udělám to prostě úplně stejně jako jiné maminky. ;-)

A jak řešíte čůrání s vaší ratolestí vy? :heart:  

Zdroj: ilustrační foto

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 361 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

2 Komentáře

 • Pavla Sulkova 1. června 2016 22:02

  Dobry den,
  Ted jsem se synem zacala trenovat bez pleny a stejne jako vy jsem si rikala,jak budu vyhledavat zachody,ale verte, ze to ani nestihnete :-) ze zacatku to musi byt hned,jinak je nehoda na svete :bye: a muzete potom nosit ctvero obleceni na dopoledne a ctvwro na dopoledne :yahoo:

  • Mirka
   Mirka 1. června 2016 23:14

   Dobrý den, Pavlo. Hodně jsem o tom u psaní toho článku přemýšlela a myslím, že to budu dělat opravdu taky stejně. Je mi jasné, že je to nejrychlejší cesta. :rose: Dám vědět hned, jak s tím potom začnu. :bye:

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)