M-T-16-227 (2)

SOUTĚŽ: Vyhrajte s Matkami v nesnázích!

  1. Jsme moc mile překvapené, kolik z vás reaguje na naše příspěvky a jak se váš počet krásně rozrůstá! A tak jsme si říkaly, že vám uděláme radost. Zatímco se většina věcí točí kolem vašich dětí, možná na vás okolí zapomíná a nebo dokonce zapomínáte i vy samy na sebe…

Podle nás si ale rozhodně zasloužíte něco pěkného a zároveň praktického, co bude určené jen a jen pro vás. Možná už jste slyšely  o Swarovski fitness náramku! :heart: Nejenže je to krásný doplněk, ale spočítá i počet kroků, které ujdete a zohlední ve výpočtu i věk, váhu, sportovní aktivitu a tím vytvoří přesný výpočet celkové denní aktivity. Tahle hračička dosahuje hodnoty 4590,-. Nebojte ale holky! My po vás nechceme, abyste tasily peněženku! Jediné, co po vás chceme, je pořádná dávka kreativity.  :mail:

Jediné, co musíte udělat, jsou následující tři kroky:

1.) Poslat nám originální fotografii vašeho dítka nebo těhotného bříška! Pokud nás náhodou čtete i přes to, že děti ještě nemáte a nejste zatím ani těhotné, vyfoťte tedy nějak originálně bříško vašeho partnera (nebo přepadněte kamaráda)   :yes: A pokud jste muž a chcete soutěžit, abyste udělal radost své drahé polovičce, vyfoťte originálně její těhotné bříško, vaše dítě a nebo svůj pupek :yahoo:  Účastnit se můžou všichni! Fotografie posílejte na: info@matkyvnesnazich.cz

To ale není všechno! Abychom vás zařadily do soutěže, čekají vás ještě další dva kroky!

2.) Pokud jste tak ještě neučinili, dejte „lajk“ naší stránce. https://www.facebook.com/matkyvn/?ref=hl

3.) Pod status na našem Facebooku, kde je odkaz na tento článek se soutěží, označte nějakou vaši kamarádku/kamaráda, která/ý si podle vás zaslouží také soutěžit. :heart: (tu pak čekají v soutěži totožná pravidla)

A JAK BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT?

Od chvíle zveřejnění tohoto článku, máte 14 dní na to, abyste nám poslali (muži i ženy) své fotografie (tedy do 31.3.) My z nich pak uděláme fotoalbum na Facebooku a po dobu dalších 14ti dní bude probíhat hlasování. Která fotka získá nejvíce „lajků“, vyhrává. Výherci pak dáreček pošleme na adresu, kterou nám napíše.

Tak hodně štěstí!

Vaše Matky v nesnázích

T+M :good: :bye:

20160317_191400

 

 

Informace o autorovi

matkyvnesnazich
matkyvnesnazich
Autor s 51 příspěvky
Více informací o matkyvnesnazich

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)