esprit 2 ořez

Žhavá novinka pro milovnice nakupování!

Před několika dny jsem psala o tom, kde jsem nakupovala těhotenské džíny http://matkyvnesnazich.cz/2016/03/07/moda-v-tehotenstvi-mame-na-vyber/ a kamarádka Gábina mi poté poslala jeden bezvadný tip. Kvalitní ,hadříky´pro nastávající maminy objevila při brouzdání po internetu na stránkách Espritu. Objednala si zboží z pohodlí domova a bez zbytečného lítání po obchodech.

A protože se snažíme z vašich příspěvků, tipů a rad si pokaždé něco vzít a získat další zkušenosti, zasedla jsem k počítači a kolonku ,Pro maminky´ detailně prolustrovala. A samozřejmě mě taky přepadla velká zvědavost, asi jako každou holku, když jde o ,shopping´. :rose:

„Hmm, trička, šaty, kalhoty, spodní prádlo. Výběr mají opravdu široký,“ říkám si, když brouzdám po jednotlivých položkách. Ceny sice nejsou úplně nejnižší. Ale hurá, narazila jsem i na aktuální slevy. Šaty teď seženete i pod tisícovku. A když to navíc vezmu i z té druhé stránky, v těhotenství nenakupuju často a když už, tak si radši jednou za čas připlatím za kvalitu. Nákupní horečka totiž u mě přichází většinou až v okamžiku, když se před zrcadlem snažím narvat do trika, o kterém jsem si myslela, že mi vydrží po celé těhotenství. Ach, jak jsem naivní. Mívám dokonce už i stavy, že se některé kousky v mém šatníku bojím vůbec vyzkoušet, abych neutrpěla další psychickou újmu. :wacko:  

Takže teď, když si kupuju jakékoliv těhotenské oblečení, snažím se myslet dopředu, aby mi vydrželo co nejdéle. Buď vezmu rovnou o číslo větší nebo vybírám takové, aby se dalo tvarovat podle toho, jak bude růst můj ,pupek´.

Vždyť i těhulkám to může slušet, ne? ;-) Přece se nezabalíme do deky a nebudeme zalezlé do doby, než minimálně porodíme.

Každopádně přišlo mi fajn, se s vámi o nákupech na Esprit podělit. Udělejte si chvíli pro sebe a koukněte na www.esprit.cz/tehotenske-obleceni.

Přeju šťastnou ruku! :bye:

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)