image(6)

Konec problémů s parkováním. S dítětem je to hračka!

Řidičák mám od 18 let a řídím strašně ráda. Ale…strašně nerada jezdím trasy, které neznám a ještě víc nesnáším hledat místo na parkování! Aspoň v Praze. Zvlášť, když jedete na poslední chvíli. To se potom jak blbec motáte pořád dokolečka dokola a sledujete, jestli se náhodou neuvolní místečko nebo se nad vámi nesmiluje nějaký galantní muž a nepustí na své místo. Snad aby neohrožoval svůj naleštěný bourák, kdyby mi ruply nervy.

Jedno příjemné překvapení mě ale přece jen potkalo. To, když jsem jela kolem McDonaldu na mladoboleslavské dálnici a přímo před vchodem bylo hned několik volných míst, přestože parkoviště bylo jinak totálně našlapané. „Jak to je možný?“, ptala jsem se. Když jsem ale přijela blíž, bylo mi vše jasné. Vyhrazená místa byla označená obrázkem auta a u toho nápis Ženy. „To je ale milé,“ usmála jsem se a vedle sebe viděla další vyhrazený plac, tentokrát pro kočárky. „Tak paráda. Parkování s dítětem v autě nebude zas tak hrozný,“ říkala jsem si. Teda, když s ním budu mít cestu k ,Mekáči´.

Doufám, že do budoucna vyhrazených parkovacích míst, aspoň pro rodiče s dětmi, přibude mnohem víc. Pokud je znáte už teď, podělte se s námi o ně. Budeme rádi! :bye:

image(13)

image(9)

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)